دندانپزشکی زیبایی سعادت آباد

اگر ساکن سعادت آباد هستید و نیاز به هر گونه خدمات زیبایی دندان پزشکی دارید با ما همراه شوید. ما اینجا به شما آدرس و شماره تماس بهترین کلینیک دندان پزشک زیبایی سعادت آباد و خدمات آن را معرفی می کنیم.بهترین دندان پزشک زیبایی سعادت آباد

معرفی بهترین دندان پزشک زیبایی سعادت آباد

دندان زیبا می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی شما بگذارد. به همین خاطر افراد زیادی امروزه به استقبال چنین خدماتی رفته اند. ما اینجا در کلینک دکتر مهری قاسمی اماده خدمات رسانی در خصوص زیبا سازی دندان هستیم. در این کلینیک با بهرمندی از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از برترین برند های جهانی برای تهیه مواد خدمات رسانی به مشتری ها را انجام می دهد.

خدمات بهداشت دندان و دهان به یکی از مهمترین دغدغه هر خانواده تبدیل شده است. به همین خاطر شما می توانید با انتخاب یک پزشک متخصص دندان به عنوان پزشک خانواده تا حد زیادی این نگرانی را کم کنید. در شاخه تخصص زیبایی دندان پزشکی خدماتی چون ترمیم زیبایی با کامپوزیت با سرامیک، وینر؛ پرسلن وینر، لمینت، طراحی لبخند و سیفد کردن دندان و… را به انجام برساند. همچنین می توانید با چکاب های دوره ای در صورت بروز هر گونه آسیب دیدگی در دندان را به سرعت تشخیص دهید و به سرعت تحت درمان قرار بگیرد. تحت شرایط جدی قرار نگیرد.

انتخاب بهترین دندان پزشک زیبایی

اگر قصد بهره مندی از خدمات دندان پزشک زیبایی سعادت آباد یا هر مکان دیگری را دارید باید مطمئن شوید که دندان پزشکی که انتخاب می کنید باید ویژگی های زیر را دارا باشد.

 • دندان پزشکی معتبر باید تجهیز به بهترین دستگاه ها و سیستم ها تکنولوژِ باشد.
 • موقعیت مکانی دندان پزشکی باید به گونه ای باشد که دسترسی به آن ساده باشد.
 • دندان پزشک مورد انتخاب شما باید مدرک تحصیلی معتبر از بهترین دانشگاه ها داشته باشد.
 • بهترین دندان پزشکی باید به گونه ای طراحی شده باشد که ورود به آنجا به شما احساس آرامش بدهد.
 • یک دندان پزشکی با کیفیت باید از بهترین متریال های برای خدمات دندان پزشک زیبایی سعادت آباد استفاده کنند.
 • بهترین دندان پزشکی، دندان پزشکی به حساب می آید بتواند خدمات زیبایی متنوعی را با بهترین کیفیت ارائه دهند.
 • یک دندان پزشک خوب حتما پیش از انجام هر گونه خدماتی باید به صورت رایگان یک مشاوره به مشتری ها ارائه دهد.
ترمیم دندان در سعادت آباد
دندانپزشکی در سعادت آباد

دکتر مهری قاسمی بهترین دندان پزشک زیبایی سعادت آباد

دکتر مهری قاسمی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت فعال در حوزه دندان پزشکی آماده خدمات رسانی به همه شما عزیزان می باشند. خانم دکتر با شرکت در معتبر ترین دوره های آموزش ایمپلنت و ارتودنسی و دریافت گواهینامه  معتبر از کشورهای فرانسه و کانادا علم و توانایی خود را در این حوزه فزون تر کرده است.

دکتر قاسمی سعی کرده تا خدمات دندان پزشک زیبایی را در کلینیک خود در سعادت آباد را با بهترین تکنولوژی ها روز دنیا پیش ببرد. همچنین در کنار ایشون متخصصان دیگری نیز چون دکتر علیرضا پرهیز (استادیار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران) و دکتر علیرضا رضایی (جراح و دندانپزشک و مدرک فلوشیپ ایمپلنت از آلمان) نیز حضور دارند.

دکتر مهری قاسمی

خدمات دندان پزشکی در سعادت آباد

دندان پزشک زیبایی سعادت آباد یکی از تخصص ها در حوزه دندان پزشکی به شمار می رود که امروزه به دلیل تاثیر بسازیی که بر روی زیبایی افراد می گذارد؛ طرفداران زیادی پیدا کرده است. این خدمات جنبه درمانی ندارند و صرفا برای زیبایی  ظاهری انجام می شوند. البته گاهی انجام برخی از خدمات زیبایی در آینده از بروز برخی از مشکلات  دندان ها جلوگیری می کنند.

انجام این خدمات معمولا به صورت اختیاری صورت می پذیرند. اگر می خواهید تا لبخند زیبا و تاثیر گذاری داشته باشید ما به شما دندان پزشک زیبایی سعادت آباد را معرفی می کنیم. برخی از خدماتی که در این دندان پزشکی ارائه می شوند عبارتند از:

 1. دندان پزشکی پیشگیرانه
 2. طراحی لبخند یا اسمایل دیزاین
 3. لمینیت دندان سرامیکی و کامپوزیتی
 4. ترمیم کامپوزیتی و هم رنگ سازی دندان ها
 5. درمان زیبایی لثه با اصلاح فرم و تیرگی لثه
 6. ایمپلنت دندان با روکش سرامیک با تکنولوژی اینله و آنله

قبل از درمان توسط دندانپزشک زیبایی سعادت آباد

بعد از درمان توسط دندانپزشک زیبایی سعادت آباد

ترمیم دندان ها

روش های زیباسازی در دندان پزشکی

برخی از پرطرفدارترین خدمات دندان پزشک زیبایی سعادت آباد شامل بلیچینگ، کامپوزیت، لمینت و… می شوند. در ادامه توضیح مختصری از چگونگی روش انجام این خدمات به شما ارائه داده می شود.

بلیچینگ دندان با مواد شیمیایی

در این روش افرادی که دندان های زرد و نامرتب دارند؛ می توانند برای سفید کردن به سراغ این روش بروند. البته این روش یک عیب نیز دارد. آن هم آنکه سفید سازی دندان با مواد شیمیایی انجام می شود که به مرور زمان می توان لایه رویی دندان ها را از بین ببرد.

لمینت و سفید کردن دندان

در این روش متخصص یک روکش از جنس پوسته نازک روی دندان ها قرار می دهد تا ضمن سفید دیده شدن دندان ها ابعاد آن ها نیز متناسب و یکدست دیده شود. البته برای جایگذاری این روکش ها روی دندان لایی از مینا دندان تراشیده می شود؛ تا به درستی روکش روی آن جایگزین شود.اما اگر از روکش بی کیفیت استفاده شود؛ بین آنها فاصله می افتد و مواد غذایی انباشته می شوند. با این وجود احتمال آسیب دیدگی دندان در اثر خوردگی و عفونت و… وجود دارد.

 

قبل از لمینت توسط دندان پزشک زیبایی سعادت آباد

قبل از لمینت

بعد از لمینت توسط دندان پزشک زیبایی سعادت آباد

بعد از لمینت دندان

جراحی فک و زیباسازی دندان

برخی از دندان پزشکان متخصص عمل زیبایی جراحی فک نیز انجام می دهند. در صورتی که فک از نظر جلو یا عقب بودن مشکل داشته باشد آن را جراحی می کنند. البته گاهی نیازی به جراحی نیست و درمان فک جلو از طریق دستگاه های مخصوصی انجام می شود. برای آنکه این مشکل بدون نیاز به جراحی قابل درمان باشد در زمان کودکی باید از یک دندان پزشک مشورت بگیرید.

ایمپلنت دندان های پوسیده

از دیگر خدمات دندان پزشک زیبایی سعادت آباد ایمپلنت دندان است که در صورتی که دندان های فرد به هر دلیل آسیب دیدگی در سانحه تصادف، دعوا و موارد این چنین و یا به دلیل خرابی و پوسیدگی دندان خدمات ایمپلنت دندان برای جایگزینی دندان از دسته رفته انجام می شود. این روش به نسبت هزینه زیادی را به خود اختصاص می دهد که با در نظر گیری دائمی بودنش به صرفه به حساب می آید.

کامپوزیت و نانو کامپوزیت در سعادت آباد

کامپوزیت از ترکیبات متفاوتی ساخته می شوند و به صورت یه روکش روی دندان قرار می گیرند. برخی از این روکش ها از ترکیبات نانو چون ماکروفیل، میکروفیل، هیبریدی و نانو هیبردی ساخته می شوند. از مزایای این روش می توان به کشیده نشدن دندان و تراشیده نشدن همه دندان ها، قیمت مناسب و سریع انجام شدن آن اشاره کرد.

کامپوزیت در سعادت آباد
دکتر کامپوزیت سعادت آباد
 

هزینه و قیمت خدمات زیبایی در دندانپزشکی سعادت آباد

هزینه مربوط به خدمات دندان پزشک زیبایی سعادت آباد متفاوت است. دلیل این تفاوت مدت زمانی و خدماتی که پزشک ارائه می دهد و همچنین هزینه متریال های به کار رفته و پزشک است که این خدمات را به شما ارائه می دهد. به عنوان مثال هزینه کامپوزیت های با کیفیت به نسبت سایر نمونه های معمولی بالاتر است. اما این نکته را فراموش نکنید که در این نمونه احتمال تحلیل استخوان به دلیل چسبندگی کامپوزیت روی دندان، تورم لثه، تغییر رنگ دندان به مرور و موارد این چنین رخ ندهد.

کیفیت کار پزشک نیز روی هزینه خدمات تاثیرگذار است. به عنوان مثال در صورتی که کامپوزیت درست متناسب با ابعاد دندان های فرد تهیه شود احتمال پوسیدگی دندان به صفر می رساند.

عامل دیگری که بر قیمت خدمات تاثیر می گذارد مدت زمانی است که این خدمات دوام دارند. به عنوان مثال خدمات بلیچینگ نهایتا یک سال دوام دارند و مجددا باید تمدید شوند. اینکه خدمات دندان پزشک زیبایی سعادت آباد ظرف چه مدت زمانی فراهم بیاورند نیز بر قیمت کار تاثیر می گذارند. شما می توانید با پرداخت هزینه بیشتر خدمات زیبایی را با سرعت بیشتری دریافت کنید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی شده تا با معرفی خدمات کلینیک های زیبایی و همچنین ویژگی های یک کلینیک معتبر و با کیفیت شما را راهنمایی کنیم. توصیه می کنیم تا حتما پیش از آنکه بخواهید یک خدمات دندان پزشک زیبایی سعادت آباد را انجام دهید درباره دندان پزشک خود و فرآیند آن به خوبی تحقیق کنید و هزینه را فدای کیفیت نکنید.

سوالات متداول دندان پزشک زیبایی سعادت آباد

1هزینه انجام خدمات زیبایی چقدر محاسبه می شود؟
قیمت این خدمات وابسته به آنکه در چه کلینیکی و توسط چه پزشکی و با چه متریالی در ظرف چه مدت زمانی انجام می شوند؛ متفاوت است. اما فراموش نکنید که هزینه ها را فدای آسیب دیدگی دندان هایتان نکنید.
2آیا خدمات دندان پزشک زیبایی سعادت آباد معایبی نیز به همراه دارند؟
بله؛ البته شما می توانید با انجام این خدمات در بهترین کلینیک های دندان پزشکی و با بهترین متریال ها تا حد زیادی از آسیب های آنها جلوگیری کنید.
3بهترین خدمات زیبایی دندان پزشکی شامل چه مواردی می شود؟
کامپوزیت به دلیل هزینه کمی که به نسبت سایر خدمات دارد و ظرف مدت زمان کمتری به انجام می رسانند و همچنین غالب دندان ها تراشیده نمی شوند به نسبت سایر روش ها مناسب تر است.