دکتر مهری قاسمی

بهترین کلینیک دندانپزشکی دیجیتال تهران

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست مشاوره رایگان

دندان پزشکی دیجیتال

دندانپزشکی دیجیتال

دنیای امروز همواره درحال پیشرفت است. پیشرفت‌هایی که جایگزین روش‌های سنتی قدیمی شده‌ و از دقت و حساسیت بیشتری برخوردارند. دنیای دندانپزشکی نیز از این مقوله بی بهره نمانده و با ورود ابزار و تجهیزات کامپیوتری در این حوزه، پا در عرصه تکنولوژی نهاده و با عنوان دندانپزشکی دیجیتال شناخته می‌شود. امروزه بسیاری از درمان‌های دندانپزشکی توسط سیستم دیجیتال انجام می‌گیرد که از جمله می‌توان به انواع جراحی‌ها، ارتودنسی، کاشت ایمپلنت، طراحی لبخند، پروتزهای دندانی، جراحی زیبایی لثه با لیزر و … اشاره نمود.

دندانپزشکی دیجیتال چیست؟

با ورود تجهیزاتی چون دوربین‌های داخل دهانی با قابلیت تشخیص پوسیدگی و اسکن دندان‌ها، جایگزینی فایل‌های اسکن شده با قالب‌های گچی، کاهش درد و خونریزی و زمان در درمان‌هایی همچون ایمپلنت و انواع جراحی، شاهد افزایش دقت و سرعت در تمامی درمان‌های دندانپزشکی در حوزه دندانپزشکی دیجیتال هستیم.

استفاده از تکنولوژی دیجیتال در حوزه دندانپزشکی مزایای بسیاری را  برای بیماران و پزشکان به ارمغان می‌آورد که از جمله آن به موارد زیر اشاره خواهیم نمود:

  • افزایش قدرت و دقت در تشخیص بیماری‌های دهان و دندان
  • کیفیت بالا و ایجاد امنیت در جراحی
  • قابل پیش‌بینی بودن مراحل درمان
  • ایجاد کمترین آسیب به سینوس‌ها و اعصاب فک
  • ایمپلنت سریع و آسان بدون انجام جراحی‌های وسیع
  • مقرون به صرفه بودن از نظر زمان و هزینه با توجه به کارایی آن
  • بایگانی و حفاظت از اطلاعات و اسکن‌های بیمار بدون نیاز به انجام دوباره آن‌ها
  • صرفه‌جویی در زمان و انجام سریع مراحل درمان

با توجه به آنچه در باب مزایای دندانپزشکی دیجیتال مطرح گردید، می‌توان بیان نمود استفاده از این تکنولوژی منجر به افزایش راحتی و رضایتمندی بیماران در حین درمان و کاهش عوارض و دوره نقاهت پس از درمان نسبت به روش‌های سنتی و قدیمی خواهد شد.

مرکز دندانپزشکی دیجیتال دکتر مهری قاسمی به عنوان پیشرفته‌ترین مرکز دندانپزشکی دیجیتال در غرب تهران با بهره‌وری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارها و تجهیزات دندانپزشکی، همگام با کشورهای اروپایی و آمریکایی، تمامی مراحل پذیرش، معاینات، تشخیص بیماری، درمان و ثبت اطلاعات درمان و … را به نحوی طراحی و اجرا نموده که مراجعه کنندگان تجربه‌ای متفاوت و لذت بخش از دندانپزشکی را تجربه نمایند.

بهره‌مندی از دستگاه لیزر Diod، دوربین داخل دهانی ویستاکم، پرینترهای سه بعدی، میکروسکوپ labomed، دستگاه بلچینگ plasma arc آمریکا، یونیت‌ها و رادیوگرافی‌ها و تجهیزات دیگر با برند Sirona، پیشرفته‌ترین نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک ژنیک از جمله امکانات منحصر به فرد این مرکز درمانی است.