طراحی لبخند دیجیتال

 

لبخند زیبا باعث زیبایی صورت و همچنین افزایش اعتماد به نفس می‌شود. همچنین لبخند زیبا به فرم، ترکیب، تراز و ردیف دندان‌های جلویی، لثه و لب‌ها بستگی دارد. هدف مهم و نهایی در درمان طراحی لبخند، رضایت بیمار و زیبایی صورت و لبخند فرد است.

طراحی لبخند مجموعه‌ای از درمان‌ها را در برمی‌گیرد تا باعث زیبایی در لبخند فرد شود. طراحی لبخند دیجیتال در دندانپزشکی این امکان را به ما می‌دهد در بهترین شکل و با درصد خطای بسیار کم و مطابق با خواست بیمار طراحی لبخند انجام شود. با طراحی لبخند دیجیتال همه چیز به صورت دیجیتال هماهنگ شده و در واقع یک برنامه‌ریزی برای درمان در دندانپزشکی دیجیتال است.

روش کار در طراحی لبخند دیجیتال به این گونه است که از صورت و لبخند بیمار تصاویر دیجیتالی از زوایای مختلف تهیه می‌شود. سپس این تصاویر در نرم‌افزار جهت بررسی موقعیت لبخند فرد مشخص قرار خواهد گرفت. سپس بر روی تصاویر ویرایش‌ صورت گرفته و شکل جدیدی از لبخند بیمار با توجه به ویژگی‌های صورت و ظاهر فرد طراحی می‌شود. با استفاده از تصاویری که در موقعیت‌های مناسب از بیمار گرفته می‌شود پزشک می‌تواند برنامه‌ریزی‌های لازم برای درمان را انجام می‌دهد. پیش از آن که درمان شروع شود پزشک تصاویر را به بیمار نشان داده و در صورت عدم رضایت بیمار، پزشک نوع طراحی خود را با توجه به خواسته بیمار تغییر می‌دهد و پس از تأیید بیمار درمان آغاز می‌شود.

 

مزایای استفاده از لبخند دیجیتال:

  • امکان مشاهده لبخند قبل از شروع درمان
  • باعث افزایش اعتماد به نفس بیمار در طول درمان می‌شود.
  • طرح لبخند هر فرد متناسب با صورت، رفتار و شخصیت هر فرد است.
  • نیازی به تجهیزات پزشکی ویژه نیست.
  • رضایت بیمار از لبخند جدید خود

 با ورود تکنولوژی طراحی لبخند دیجیتال در مرکز دندانپزشکی دکتر مهری قاسمی این امکان فراهم شده تا متقاضیان بتوانند نتیجه و کیفیت درمان طرح لبخند خود را پیش از شروع درمان ببیند و با رضایت کامل بهترین نتیجه را مشاهده کنند.

سوال خود را بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *