ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت‌ها بهترین روش برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته بوده و همانند دندان‌های دیگر ظاهری طبیعی دارند. ایمپلنت دیجیتال جایگزین روش‌های سنتی و جراحی‌های ایمپلنت است و در مقایسه با روش‌های سنتی و قدیمی، با استفاده از ابزار و وسایل پیشرفته دیجیتال باعث افزایش دقت، سرعت، کیفیت بالا و به مراتب زیبایی بیشتر در درمان شده و انجام خدمات برای بیماران بهتر انجام می‌گیرد. در روش ایمپلنت دیجیتال زمان انجام ایمپلنت بسیار کوتاه می‌شود و در مقایسه با روش قدیمی جراحی ایمپلنت که به چند جلسه مراجعه و معاینه پزشک احتیاج بود، کل پروسه درمان تنها در یک جلسه به طول می‌انجامد.

در روش ایمپلنت دیجیتال یک راهنمای جراحی ( Surgical guide) ساخته می‌شود. با استفاده از راهنمای جراحی عملیات درمان بسیار راحت‌تر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. از ملزومات ایمپلنت تهیه تصاویر اسکن داخل دهانی است. ابتدا فک بیمار توسط نرم‌افزارهای مخصوص و اسکنرهای داخل دهانی شبیه‌سازی شده و محل قرارگیری ایمپلنت و دندان آینده بیمار (پروتز) به صورت سه بعدی مورد بررسی قرار می‌گیرد و سپس راهنمای جراحی توسط چاپگرهای سه بعدی ساخته می‌شود که این راهنما محل جراحی و قرارگیری ایمپلنت را مشخص می‌نماید. راهنمای جراحی کاملا روی لثه، دندان‌ها و محلی که باید سوراخ شود فیکس گردیده و باعث می‌گردد از بافت استخوانی کمترین مقدار برداشت شود.

پس از انجام ایمپلنت دیجیتال، بیمار کمترین مقدار درد، خونریزی و تورم را خواهد داشت به نحوی که می‌توان این روش را بدون درد و خونریزی نام گذاری نمود. این درمان بدون بخیه بوده و نیاز به مصرف آنتی‌بیوتیک‌های متعدد نیست. در این روش بیمار کمترین دوره نقاهت را سپری می‌کند.

در مرکز دندانپزشکی دیجیتال دکتر مهری قاسمی همگام با پیشرفت تکنولوژی و با ارائه بهترین خدمات،  ایمپلنت دیجیتال برای بیماران در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد به طوری که بیمار در همان روز که عمل کاشت ایمپلنت را انجام داده و روکش خود را تحویل می‌گیرد.

سوال خود را بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *