بلیچینگ

داشتن دندان‌هایی تیره و زرد تاثیر نامطلوبی بر چهره فرد خواهد گذاشت. دندان‌ها از مهم‌ترین اجزای صورت بوده که سفیدی و مرتب بودن آن حائز اهمیت است و از مهم‌ترین جنبه‌های زیبایی صورت به شمار می‌روند. بلیچینگ روشی برای سفید کردن دندان ها است که بد رنگی‌ها و رنگدانه‌هایی که با گذشت زمان باعث تیره شدن دندان‌ها می‌شود را از بین خواهد برد. برای سفید کردن دندان‌ها به روش بلیچینگ از مواد خاص اکسید کننده استفاده می‌شود که پس از نفوذ به مینای دندان، باعث روشن‌تر شدن دندان‌ها خواهد شد و ضرری برای آنها نخواهند داشت. رنگ دندان‌ها به عوامل مختلفی از جمله ژنتیک، محیطی که در آن زندگی می‌کنیم، بهداشت فردی و ... بستگی دارد.

پیشرفت‌ تکنولوژی در حوزه دندانپزشکی و ارائه روش‌های نوین در درمان، منجر به با بالا رفتن کیفیت و کاهش زمان درمان برای بیماران گشته است. استفاده از لیزر در دندانپزشکی دیجیتال، یکی از مهمترین پیشرفت‌‌های حوزه دندانپزشکی در سال‌های اخیر بوده و جایگزین بسیاری از روش‌های قدیمی است.

یکی از درمان‌هایی که توسط لیزر انجام می‌شود بلیچینگ است. بطور معمول تمام افرادی که دارای دندان‌هایی سالم هستند می‌توانند از لیزر برای بلیچینگ استفاده کنند اما اگر از جرمگیری دندان‌ها مدت زمان زیادی گذشته باشد ابتدا باید جرمگیری انجام شود سپس با گذشت 1 الی 2 هفته برای بلچینگ می‌توان از لیزر استفاده کرد.

از مزایای بلیچینگ با لیزر می‌توانیم به ماندگاری بیشتر، بدون درد و حساسیت بودن آن، مدت زمان کمتر، تعداد جلسات کمتر و چند برابری سفید شدن دندان‌ها اشاره کنیم.  

بلچینگ با لیزر در مرکز دندانپزشکی دیجیتال دکتر مهری قاسمی توسط پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر انجام شده و روند درمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای بیماران انجام می‌شود.

نمونه درمان

سوال خود را بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *